Nowa funkcja SuperResolution w kamerach firmy Testo

Nie chcesz przepłacać za kamerę a chciałbyś uzyskać większe rozdzielczości obrazów termowizyjnych ? Skorzystaj z nowej opcji SuperResolution w kamerach Testo i dwukrotnie popraw rozdzielczość termowizyjną swojej kamery.

Opatentowana technologia SuperResolution umożliwia zapis obrazów w podczerwieni w bardzo wysokiej rozdzielczości. Rewolucyjna technologiaSuperResolution, sprawia że jakość obrazu z Twojej kamery wyróżnia się w stosunku do innych kamer. Cztery razy więcej wartości pomiarowych i rozdzielczość, ulepszona przez współczynnik 1.6 gwarantuje jeszcze bardziej szczegółowy i niezawodny pomiar. Oznacza to , że jeszcze więcej detali może być dostrzeżonych na pojedynczym obrazie i pomiary mogą być przeprowadzane z większą precyzją.

 

Poprawa jakości rejestrowanego obrazu w  podczerwieni w technologii SuperResolution w praktyce oznacza, że tak zwany "najmniejszy mierzalny obiekt (IFOV)" staje się znacznie mniejszy, przy takiej samej odległości pomiędzy użytkownikiem kamery, a  obiektem pomiarowym. Powoduje to, że nawet najmniejsze obiekty - do 0,07 mm - mogą być rejestrowane w obrazach w podczerwieni.

 

Wszystkie kamery termowizyjne z oferty Testo oferują możliwość rejestracji obrazów termograficznych w wysokiej rozdzielczości za pomocą opatentowanej technologii SuperResolution. Nawet kamery, które zostały już dostarczone mogą być wyposażone w tą funkcjęza pośrednictwem aktualizacji oprogramowania. Funkcja SuperResolution jest dostępne dla kamer Testo: 875876881882